Sidhuvudbild
In English
|

Personal A-Ö

Du som inte är anställd i Örebro kommun lägger till 21 före anknytningen.
Exempel: Dan Ahlberg har anknytning 6527. Ring 21 65 27 för att nå honom.
Riktnummer till Örebro är 019.
Namn Sign Ankn E-post Funktion    
Afram, Milad MDA 076-5515643 milad.afram@orebro.se Vaktmästare    
Ahlberg, Dan DNA 6527 dan.ahlberg@orebro.se Idrott    
Allanson, Lotta LEA 6522 lotta.allanson-alvelov£@orebro.se      
Arnesson, Emil ELA 6524 emil.arnesson@orebro.se Vaktmästare    
Arvonen, Hilkka HIA 6416 hilkka.arvonen@orebro.se Bild    
Baggström, Kristina KAB 6521 kristina.baggstrom@orebro.se Ma, Nk    
Berggren, Ulf UFB 6416 ulf.berggren@orebro.se Bild    
Bergman Wallin, Jonas JBW 6502 jonas.bergman.wallin@orebro.se rektor SA, SPRI-bas    
Björnmo, Daniel DLB 6590 daniel.bjornmo@orebro.se Musik    
Björnmo, Sara SAB 6101 sara.bjornmo@orebro.se Filosofi, Psykologi, Religion    
Bobeck, Meija MAB 6416 meija.bobeck@orebro.se Bild    
Boström, Maria MBO 6521 maria.bostrom@orebro.se Spanska    
Brink, Eva EAB 1265 eva.brink@orebro.se Teater    
Bäcklund, Anna-Lena ALB 6522 anna-lena.backlund@orebro.se SPRI-bas    
Carlsson-Lundgren, Monica MAL 1265 monica.carlsson-lundgren@orebro.se Teater    
Crichlow, Ulla UAC 6412 ulla.crichlow@orebro.se SYV SPRI    
Ebbesdotter, Elinor ERE 6101 elinor.ebbesdotter@orebro.se tjl    
Edberg, Maja MAE 6513 maja.edberg@orebro.se Bibliotekarie    
Edenvik, Britt-Marie BME - britt-marie.edenvik@orebro.se Tjl    
Ekelöf, Patrik PKE 6521 patrik.ekelof@orebro.se Engelska, Tyska    
Ericson, Jörgen JNE 6589 jorgen.ericson@orebro.se Internationella relationer, Samhällskunskap    
Eriksson, Pär PRE 6590 par.eriksson@orebro.se Musik    
Erkén, Eva EAE 6521 eva.erken@orebro.se Engelska, Tyska    
Fahlström, Johan JNF 6521 johan.fahlstrom@orebro.se Psykologi, Religionskunskap    
Flenéus, Magdalena MAF 6526 magdalena.fleneus@orebro.se Fysik, Matematik    
Fredrikson, Lisa LAF   lisa.fredrikson@orebro.se Tjl    
Fritzson, Bo BOF 6333 bo.fritzson@orebro.se Administrativ chef    
Gatu, Gunvor GRG 6522 gunvor.gatu@orebro.se SPRI-bas    
Ghebrezghi, Emmanuel EMG - emmanuel.ghebrezghi@orebro.se      
Gilbertsson, Marie MEG 6589 marie.gilbertsson@orebro.se Historia, Svenska    
Granberg, Erik ERG 6311 erik.granberg@orebro.se speciallärare    
Granberg, Stina STG 6589 stina.granberg@orebro.se Engelska, Franska    
Granfelt, Anne ANG 6522 anne.granfelt@orebro.se SPRI-bas    
Gustafsson, Andreas ASG 6590 andreas.gustafsson@orebro.se Musik    
Gärskog, Eva-Lott ELG - eva-lott.garskog@orebro.se Musik, Svenska    
Haglind, Urban UNH 6101 urban.haglind@orebro.se Tjl    
Hagsten, Anders ASH 6589 anders.hagsten@orebro.se Historia, Kultur- och idéhistoria, Nutida konst, Samhällskunskap    
Hallman, Anders ARH 6589 anders.hallman@orebro.se Filosofi, Historia, Religionskunskap    
Hallqvist, Elsemarie EEH 6444 elsemarie.hallqvist@orebro.se Rektor ES-pr    
Hallqvist, Lars LSH 6533 lars.hallqvist@orebro.se Rektor ES    
Hallström, Gunilla GAH 6605 gunilla.hallstrom@orebro.se Engelska, Kemi    
Hanson, Karin KNH 6526 karin.hanson@orebro.se Historia, Svenska    
Hedenborg, Elisabet ETH 6605 elisabet.hedenborg@orebro.se Speciallärare    
Ilias, Evagelia EAI 6589 evagelia.ilias@orebro.se Historia, Kultur- och idéhistoria, Svenska    
Ivhall, Birgitta BII 4535 birgitta.ivhall@orebro.se administrativ assistent SP    
Isaksson, Agneta AAI 6589 agneta.isaksson@orebro.se Engelska, Svenska    
Jennervall, Pernilla PAJ 6515 pernilla.jennervall@orebro.se Kurator ES, IV, NV    
Johansen, Jenny JYJ 6589 jenny.johansen@orebro.se Historia, Socialkunskap, Svenska    
Johansson, Bengt BTJ 6589 bengt.e.johansson@orebro.se Historia, Kultur- och idéhistoria, Svenska    
Johansson, Birgitta BIJ 6523 birgitta.johansson@orebro.se Matematik, Naturkunskap    
Johansson, Eric ECJ 6526 eric.johansson@orebro.se Fysik, Matematik    
Johansson, Gunnel GUJ 6522 gunnel.johansson@orebro.se SPRI-bas    
Johansson, Per PRJ 6413 per.v.johansson@orebro.se Geografi, Historia, Samhällskunskap    
Jonasson, Annie AEJ 5311 annie.jonasson@orebro.se Elevassistent    
Jävergård, Ola OAJ 6526 ola.javergard@orebro.se Fysik, Matematik    
Karlsson, Elin ENK 6589 elin.karlsson@orebro.se Historia, Svenska    
Karlsson, Ilona IAK 6691 ilona.karlsson@orebro.se Engelska, Ryska    
Karlsson, Carina CAK 6512 carina.d.karlsson@orebro.se Kurator SPRI, SPRI-bas    
Kjellsdotter Ander, Christina CHA 6101 christina.kjellsdotter.ander@orebro.se Spanska    
Kling, Lena LAK 6106 lena.kling@orebro.se SPRI-bas    
Kronwall, Annika AAK 6398 annika.kronwall@orebro.se Rektor, NV och SPRI    
Landell, Ulrika UAL 1265 ulrika.landell@orebro.se Teater    
Lang, Sten SNL 6521 sten.lang@orebro.se Naturkunskap, resurs    
Larsson, Torbjörn TNL 6506 torbjorn.larsson@orebro.se Vaktmästare    
Liljekvist, Anna AAL 6521 anna.liljeqvist@orebro.se Svenska    
Lindberg, Lars-Olof LOL 6589 lars-olof.lindberg@orebro.se Tjl    
Lindgren, Lars LSL 6429 lars.lindgren@orebro.se Engelska    
Lindquist, Åsa ÅAL 6518 asa.lindquist@orebro.se SPRI-bas    
Ljones, Anna AAL 6527 anna.ljones@orebro.se Idrott & Hälsa    
Mathisen, Christer CRM 1265 christer.mathisen@orebro.se Teater    
Matthiesen, Anne AEM 6509 anne.matthiesen@orebro.se Studie- och yrkesvägsledare ES3, NV    
Mesic, Violeta VAM 6521 violeta.mesic@orebro.se Latin, Svenska, Tyska    
Myrin, Marie-Helene MHM 6522 marie-helene.myrin@orebro.se SPRI-bas    
Månsson, Christina CAM 6101 christina.mansson@orebro.se Engelska, Franska    
Måttgård, Marcus MSM 6590 marcus.mattgard@orebro.se Musik    
Neander, Kjell KLN 6590 kjell.neander@orebro.se Musik    
Norell, Åsa ÅAN 6429 asa.norell@orebro.se Historia, Svenska, Teater    
Nyström, Mats MSN 6590 mats.nystrom@orebro.se Musik    
Persson, Mikael MLP 6523 mikael.a.persson@orebro.se Idrott & Hälsa, Naturkunskap    
Pettersson, Pernilla PAP 6521 pernilla.pettersson@orebro.se Engelska, Matematik    
Pettersson Härdne, Lisa LPH -   Religionskunskap    
Remfeldt, Jens JSR - jens.remfeldt@orebro.se tjl    
Potemska, Jolanta JAP   jolanta.potemska@orebro.se Matematik    
Rudblad, Mona MOR 6505 mona.rudblad@orebro.se Skolsköterska    
Rönnegård, Nina KAR 6116 kristina.ronnegard@orebro.se Bild    
Samuelsson, Lars LSS 6342 lasse.samuelsson@orebro.se Fysik, Matematik    
Sankala, Ritva RAS 6522 ritva.sankala@orebro.se SPRI-bas    
Sjöblad, Viktoria VAS 6311 viktoria.sjoblad@orebro.se Historia, Svenska    
Sjöquist, Magnus MSS 6590 magnus.sjoquist@orebro.se Musik    
Sjöstedt, Erik EKS 6525 erik.sjostedt@orebro.se Biologi, Naturkunskap    
Sjöström, Ylva YAS - ylva.sjostrom@orebro.se Tjl    
Skilberg, Tomas TSR - tomas.skilberg@orebro.se Historia, Samhällskunskap    
Skoglund, Marianne MSD 6522 marianne.skoglund@orebro.se SPRI-bas    
Stenman, Magdalena MST 6691 magdalena.stenman@orebro.se Historia, Kultur- och idéhistoria, Svenska    
Stenström, Eva EVS 6590 eva.stenstrom@orebro.se Musik    
Stipic-Sjöstedt, Elisabeth ESS 6521 elisabeth.stipic-sjostedt@orebro.se Spanska    
Stoor, Peter PRS 6441 peter.stoor@orebro.se Specialpedagog    
Söderlund, Åsa-Karin ÅKS 6503 asa-karin.soderlund@orebro.se Adm.assistent ES/NV/SPRI    
Tedsjö-Winkler, Berith BHW 6513 berith.tedsjo-winkler@orebro.se Biblioteksassistent    
Tobar-Golrang DYT 6412 daisy.tobar-golrang@orebro.se Skolsköterska    
Törnblom, Stefan SNT 6525 stefan.tornblom@orebro.se Biologi, Kemi, Miljökunskap    
Wadensten, Christoffer CHW 6590 christoffer.wadensten@orebro.se Tjl    
Wallin, Christer CRW 6523 christer.wallin@orebro.se Kemi, Matematik, Naturkunskap    
Werner, Bo BOW 6505   Skolläkare    
Wernersson, Ingegerd GDW 6523 ingegerd.wernersson@orebro.se Biologi, Geografi, Naturkunskap    
Westerlund, Liselott LTW 6523 liselott.westerlund@orebro.se Engelska, Kemi, Naturkunskap    
Viberg, Therese TEV 6429 therese.viberg@orebro.se Historia, Kultur- och idéhistoria, Svenska    
Zimmerman, Olof OEZ 6691 olof.zimmerman@orebro.se Engelska, Samhällskunskap    
Åkerlund, Ola OAÅ 6590 ola.akerlund@orebro.se Musik    
Öholm, Johanna JAÖ 6623 johanna.oholm@orebro.se Biologi, Kemi, Naturkunskap    
Dela:

26 mars 2014 • 10.54

Karolinska skolan | Box 31130, 701 35 Örebro | Besöksadress: Olaigatan 25 | Karta
E-post: karolinskaskolan@orebro.se | Tel: 019-21 65 16 | Fax: 019-21 64 45
Örebro kommuns webbplats
Karolinska skolan