Örebro kommuns webbplats Startsida Sidhuvud
In English
|

Personal A-Ö

Du som inte är anställd i Örebro kommun lägger till 21 före anknytningen.
Exempel: Dan Ahlberg har anknytning 6527. Ring 21 65 27 för att nå honom.
Riktnummer till Örebro är 019.
Namn Sign Rumsnr E-post Funktion          
Afram, Milad MIAFR22   milad.afram@orebro.se Vaktmästare          
Ahlberg, Dan DAAHL22   dan.ahlberg@orebro.se Idrott          
Ahmad, Nesrin       Lärare SPRI-bas          
Allanson, Lotta LOALL22   lotta.allanson-alvelov@orebro.se SPRI-bas          
Ankarberg, Karin KAANK22   karin.ankarberg@orebro.se            
Antonsson, Helén HEANT22   helen.antonsson@orebro.se Lärare SPRI-bas          
Arnesson, Emil EMARN27   emil.arnesson@orebro.se Vaktmästare          
Arvonen, Hilkka HIARV22   hilkka.arvonen@orebro.se Bild          
Berggren, Ulf ULBER26   ulf.berggren@orebro.se Bild          
Bergman Wallin, Jonas JOBER60   jonas.bergman.wallin@orebro.se rektor SA, SPRI-bas          
Björnmo, Daniel DABJO23   daniel.bjornmo@orebro.se Musik          
Björnmo, Sara SABJO26   sara.bjornmo@orebro.se Filosofi, Psykologi, Religion          
Bobeck, Meija MEBOB22   meija.bobeck@orebro.se Bild          
Brunnberg, Åsa ASENG25   asa.brunnberg@orebro.se Musik          
Carlsson-Lundgren, Monica MOCAR25   monica.carlsson-lundgren@orebro.se Teater          
Cederqvist, Karolina KACED22   karolina.cederqvist@orebro.se Musik          
Dahlberg, Johan JODAH22   johan.dahlberg@orebro.se Musik          
Duell, Ulrika ULDUE22   ulrika.duell@orebro.se Lärare SPRI-bas          
Edberg, Maja MAEDB25   maja.edberg@orebro.se Bibliotekarie          
Ekelöf, Patrik PAEKE22   patrik.ekelof@orebro.se Engelska, Tyska          
Ekström, Petronella PERYD22   petronella.ekstrom@orebro.se Historia, Svenska          
Ericson, Jörgen JOERI26   jorgen.ericson@orebro.se Internationella relationer, Samhällskunskap          
Eriksson, Pär PAERI22   par.eriksson@orebro.se Musik          
Erkén, Eva EVERK22   eva.erken@orebro.se Engelska, Tyska          
Flenéus, Magdalena MAFLE22   magdalena.fleneus@orebro.se Fysik, Matematik          
Flood, Marie MAFLO22   marie.flood@orebro.se Historia, Svenska          
Fritzson, Bo BOFRI22   bo.fritzson@orebro.se Enhetschef skolservice          
Gatu, Gunvor GUGAT22   gunvor.gatu@orebro.se SPRI-bas          
Ghebrezghi, Emmanuel GHEMM22   emmanuel.ghebrezghi@orebro.se Elevstödjare          
Gilbertsson, Marie MAGIL24   marie.gilbertsson@orebro.se Historia, Svenska          
Granberg, Erik ERGRA22   erik.granberg@orebro.se Speciallärare          
Granberg, Stina STLAN22   stina.granberg@orebro.se Engelska, Franska          
Granfelt, Anne ANGRA31   anne.granfelt@orebro.se SPRI-bas          
Gustafsson, Andreas ANGUS52   andreas.gustafsson@orebro.se Planerare          
Gustafsson, Pernilla PEGUS30   pernilla.gustafsson@orebro.se SPRI-bas          
Gärskog, Eva-Lott EVGAR22   eva-lott.garskog@orebro.se Musik, Svenska          
Hadzic, Selma SEHAM24     Lärare SPRI-bas          
Hagsten, Anders ANHAG29   anders.hagsten@orebro.se Historia, Kultur- och idéhistoria, Nutida konst, Samhällskunskap          
Hallman, Anders ANHAL36   anders.hallman@orebro.se Filosofi, Historia, Religionskunskap          
Hallqvist, Lars LAHAL27   lars.hallqvist@orebro.se Rektor ES          
Hanson, Karin KAHAN23   karin.hanson@orebro.se Historia, Svenska          
Helin, Majsan MAHEL29   marianne.helin@orebro.se Kurator ES          
Hessel, Cecilia CEHES22   cecilia.hessel@orebro.se Musik          
Hultén, Annika ANHUL29   annika.hulten@orebro.se Svenska          
Hultgren, Anna ANHUL27   anna.hultgren@orebro.se Idrott, Matematik          
Hägg, Dan DAHAG23   dan.hagg@orebro.se Musik          
Ilias, Evagelia EVILI22   evagelia.ilias@orebro.se Historia, Kultur- och idéhistoria, Svenska          
Ivhall, Birgitta BIIVH22   birgitta.ivhall@orebro.se Adm.assistent HU/SA, SPRI-bas          
Isaksson, Agneta AGJOH25   agneta.isaksson@orebro.se Engelska, Svenska          
Israelsson, Mathilda MAISR23     Lärare SPRI-bas          
Jansson, Kristoffer KRJAN26   kristoffer.jansson@orebro.se SPRI-bas          
Jennervall, Pernilla PEJEN22   pernilla.jennervall@orebro.se Kurator NA, SA, HU          
Jensen, Robert ROJEN22   robert.jensen@orebro.se Fysik, Matematik          
Johansen, Jenny JEJOH36   jenny.johansen@orebro.se Historia, Socialkunskap, Svenska          
Johansson, Birgitta BIJOH38   birgitta.johansson@orebro.se Matematik, Naturkunskap          
Johansson, Björn BIJOH22   bjorn.johansson@orebro.se Musik          
Johansson, Eric ERJOH25   eric.johansson@orebro.se Fysik, Matematik          
Johansson, Gunnel GUJOH33   gunnel.johansson@orebro.se SPRI-bas          
Johansson, Thomas THJOH23                
Jägergård, Anders ANJAG23   anders.jagergard@orebro.se Matematik, Musik          
Jävergård, Ola OLJAV22   ola.javergard@orebro.se Fysik, Matematik          
Kahnberg, Jonas JOKAH22   jonas.kahnberg@orebro.se Musik          
Kaiser, Joakim JOKAI22   joakim.kaiser@orebro.se Biologi, Kemi          
Karlsson, Elin ELKAR26   elin.karlsson@orebro.se Historia, Svenska          
Karlsson, Carina CAKAR29   carina.d.karlsson@orebro.se Kurator SPRI-bas          
Kindfors, Daniel       Lärare SPRI-bas          
Kjellsdotter Ander, Christina KRKJE22   christina.kjellsdotter.ander@orebro.se Spanska          
Kronwall, Annika ANKRO22   annika.kronwall@orebro.se Rektor, NA          
Kurt, Christoffer CHKUR22   christoffer.kurt@orebro.se Lärare SPRI-bas          
Lang, Sten STLAN23   sten.lang@orebro.se Naturkunskap, resurs          
Larsson, Torbjörn TOLAR27   torbjorn.larsson@orebro.se Vaktmästare          
Lindgren, Lars LALIN27   lars.lindgren@orebro.se Engelska          
Lindquist, Åsa ASLIN24   asa.lindquist@orebro.se SPRI-bas          
Lindstedt, Ragnar RALIN22   ragnar.lindstedt@orebro.se Matematik, Naturkunskap          
Liw, Martha MALIW22   martha.liw@orebro.se Kartläggning nyanlända SPRI-bas          
Ljones, Anna ANLJO22   anna.ljones@orebro.se Idrott & Hälsa          
Mathisen, Christer CHMAT22   christer.mathisen@orebro.se Teater          
Matthiesen, Anne ANMAT25   anne.matthiesen@orebro.se Studie- och yrkesvägsledare          
Mesic, Violeta VIMES22   violeta.mesic@orebro.se Latin, Svenska, Tyska          
Myrin, Marie-Helene MAMYR22   marie-helene.myrin@orebro.se SPRI-bas          
Månsson, Christina CHMAN23   christina.mansson@orebro.se Engelska, Franska          
Måttgård, Marcus MAMAT26   marcus.mattgard@orebro.se Musik          
Norell, Åsa ASNOR27   asa.norell@orebro.se Historia, Svenska, Teater          
Norström, Anna ANNOR73   anna.norstrom@orebro.se Adm.assistent ES          
Nyström, Mats MANYS26   mats.nystrom@orebro.se Musik          
Ohlsson, Inger INOHL24   inger.ohlsson@orebro.se Engelska, Franska, Spanska          
Persson, Mikael MIPER24   mikael.a.persson@orebro.se Idrott & Hälsa, Naturkunskap          
Pettersson, Pernilla PEPET22   pernilla.pettersson@orebro.se Engelska, Matematik          
Pilossian, Svetlana SVPIL22   svetlanda.pilossian@orebro.se Dans          
Ragnarsson, Monika MORAG22   monika.ragnarsson@orebro.se Dans          
Rudblad, Mona MORUD23   mona.rudblad@orebro.se Skolsköterska NA, SA/HU          
Rönnegård, Nina KRRON22   kristina.ronnegard@orebro.se Bild          
Samuelsson, Lars LASAM23   lasse.samuelsson@orebro.se Fysik, Matematik          
Sankala, Ritva RISAN23   ritva.sankala@orebro.se SPRI-bas          
Sartz, Per PERJOH37   per.v.johansson@orebro.se Geografi, Historia, Samhällskunskap          
Schultz-Eklund, Emily EMSCH25   emily.schultz-eklund@orebro.se Teater          
Sjöblad, Viktoria VISJO22   viktoria.sjoblad@orebro.se Historia, Svenska          
Sjöquist, Magnus MASJO28   magnus.sjoquist@orebro.se Musik          
Skantz, Lars-Göran LASKA22   lg.skantz@orebro.se Medie          
Skilberg, Tomas TOJAN23   tomas.skilberg@orebro.se Historia, Samhällskunskap          
Skoglund, Marianne MASKO27   marianne.skoglund@orebro.se SPRI-bas          
Smith-MacGowan, Malin MASMI22   malin.smith-macgowan@orebro.se Dans          
Stenman, Magdalena MANIL34   magdalena.stenman@orebro.se Historia, Kultur- och idéhistoria, Svenska          
Stenström, Eva EVSTE24   eva.stenstrom@orebro.se Musik          
Stoor, Peter PESTO22   peter.stoor@orebro.se Specialpedagog          
Söderlund, Åsa-Karin ASSOD27   asa-karin.soderlund@orebro.se Adm.assistent NA          
Söderström, Leyla LESOD23   leyla.soderstrom@orebro.se Samhällskunskap          
Tedsjö-Winkler, Berith BETED22   berith.tedsjo-winkler@orebro.se Biblioteksassistent          
Tobar-Golrang, Daisy DATOB22   daisy.tobar-golrang@orebro.se Skolsköterska ES, SPRI-bas          
Törnblom, Stefan STTOR22   stefan.tornblom@orebro.se Biologi, Kemi, Miljökunskap          
Ucar, Tamar TAUCA22   tamar.ucar@orebro.se Studiehandledare SPRI-bas          
Wallin, Christer CHWAL25   christer.wallin@orebro.se Kemi, Matematik, Naturkunskap          
Wermeling, Patric PAWER22   patric.wermeling@orebro.se Musik          
Wernersson, Ingegerd INWER23   ingegerd.wernersson@orebro.se Biologi, Geografi, Naturkunskap          
Westerlund, Liselott LIWES24   liselott.westerlund@orebro.se Engelska, Kemi, Naturkunskap          
Viberg, Therese THVIB22   therese.viberg@orebro.se Historia, Kultur- och idéhistoria, Svenska          
Zimmerman, Olof OLZIM22   olof.zimmerman@orebro.se Engelska, Samhällskunskap          
Åkerlund, Ola OLAKE22   ola.akerlund@orebro.se Musik          
Åhrling-Nykvist, Marie MAAHR22   marie.ahrling-nykvist@orebro.se Specialpedagog          
Åslund, Lena LEASL22   lena.aslund@orebro.se Skolsköterska SPRI-bas          
Överengen, Magnus MAOVE24   magnus.overengen@orebro.se Medie          
Dela:

1 september 2015 • 15.56

Karolinska gymnasiet | Box 31130, 701 35 Örebro | Besöksadress: Olaigatan 25 | Karta
E-post: karolinskaskolan@orebro.se | Tel: 019-21 65 16 | Fax: 019-21 64 45